jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۷۰۱۷   ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۳۹

با همکاری خوب با هیأت مدیره و مدیر عامل، تیم خوبی می‌بندیم

برانکو: دوران رکورد اخبار داغ است!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این روزها دوران رکورد اخبار داغ است و به همین دلیل بعضی خبرسازی‌ها طبیعی است.

برانکو: دوران رکورد اخبار داغ است!

به گزارش جام جم ورزشی ، برانکو ایوانکوویچ در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: از شرایط اردو و انگیزه بسیار بالای بچه‌ها خوشحال هستم و با وضعیتی که داریم، ما هم انگیزه مضاعفی پیدا کرده‌ایم.

وی ادامه داد: در این اردو اهداف مشخصی را دنبال می‌کنیم که شرایط برای تحقق آنها مهیا است. قبل از هر چیز هدف این اردو آن بود که همه با هم باشیم و حداکثر شرایط مطلوب را برای تمرین و ارتقای روحی، بدنی و فنی تیم ایجاد کنیم. در اینجا آنچه اهمیت دارد، این است که وقت کافی برای تمرین داریم و به همین مقدار هم زمان برای استراحت بازیکنان وجود دارد. همچنین می‌توانیم شرایطی ایده‌آل از نظر پزشکی و تغذیه ایجاد کنیم.

برانکو خاطرنشان کرد: در این اردو به دنبال آن هستیم که چند بازیکن جدید نیز هر چه سریعتر با نفرات قدیمی‌تر هماهنگ و آشنا شوند و سه بازی تدارکاتی هم انجام می‌دهیم که نقش مهمی در آماده‌سازی تیم خواهد داشت. البته آنچه بیش از هر چیز مرا خوشحال می‌کند، انگیزه بسیار زیاد و اراده بالای بازیکنان برای کار و تمرین است که موجب رضایت بسیار زیاد من شده است. این شرایط بازیکنان و اردو به ما هم انگیزه مضاعفی داده است و به همین دلیل رضایت کاملی دارم.

وی درباره وضعیت جسمی بازیکنان هم گفت: شرایط همه بچه‌ها خوب است. نوراللهی دوره بازیابی خود را طی می‌کند، همه سالم هستند و فقط لوکا ماریچ دچار آسیب‌دیدگی مختصری شد اما او هم به قدری میل و انگیزه برای تمرین دارد که مجبور می‌شوم او را به زور از تمرین بیرون کنم تا استراحت کند.

سرمربی پرسپولیس درباره بعضی حواشی پیش آمده به دلیل انتشار نقل قول‌های منتسب به او نسبت به مسوولان باشگاه و هواداران تصریح کرد: الان زمانی از فصل فوتبال است که زمان اخبار نیست. در واقع خبرهای داغ وجود ندارد یا اینکه کم است، بازار اخبار راکد است و در این شرایط طبیعی است که بعضی رسانه‌ها دنبال خبرسازی باشند اما به طور قطع چنین مواردی نمی‌تواند تمرکز و انگیزه ما را از بین ببرد.

وی درباره شائبه‌هایی که درباره وجود مشکل بین گروه مدیریتی و فنی وجود دارد، تاکید کرد: این موارد هم از همان تفکرات خبرسازی ناشی می‌شود. من ضمن آنکه آن مطالب نقل شده را تکذیب می‌کنم، می‌گویم همکاری خوبی با هیأت مدیره، بویژه مدیر عامل داریم. من مدیر عامل و دیگر مسوولان و کارکنان باشگاه که شبانه روز در باشگاه زحمت می‌کشند، به دنبال آن هستیم که به بهترین نحو ممکن، تیم خوبی را برای فصل آینده ببندیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این روزها دوران رکورد اخبار داغ است و به همین دلیل بعضی خبرسازی‌ها طبیعی است ولی من ضمن تکذیب مطالبی که در روزهای گذشته از قول من منتشر شد، می‌گویم اینجا همه چیز خوب است، انگیزه و رضایت ما بالا است و با هیأت مدیره و مدیر عامل همکاری خوبی برای بستن تیمی خوب داریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها