jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۶۹۹۹ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۴

جام جم ورزشی: علی دایی همچنان به ملوانی پاسخ منفی می دهد و حالا مسئولان این باشگاه در صورت گرفتن آخرین "نه " از علی دایی به سراغ افشین قطبی می روند.

افشین قطبی جانشین احتمالی دایی در ملوان

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین، قرار است ملوانی ها 24 ساعت دیگر منتظر علی دایی بمانند و در صورتی که باز هم پاسخ منفی بگیرند به سراغ افشین قطبی می روند، خبری که خبرآنلاین آن را اعلام کرده است. افشین قطبی پرسپولیس را قهرمان لیگ هفتم کرد تا محبوبیت بسیار زیادی نزد هواداران پرسپولیس پیدا کند و به امپراطور ملقب شود اما وعده های بی شمار او در زمان مربی گری درتیم ملی فوتبال ایران باعث شد تا به او اینبار لقب "امپراطور وعده ها" بدهند. او سال گذشته نیز مورد توجه پرسپولیس قرار داشت و حتی ادعا کرد اگر پرسپولیس را به او بدهند این تیم را قهرمان آسیا می کند.

گفتنی است قطبی هم اکنون تیمی ندارد و در آمریکا به سر می برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر