jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۱۶۹۱۱ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۱:۲۸

مجموعه « ارتباطات اسرائیلی» که در چهار قسمت 30 دقیقه‌ای تولید شده است از امروز در جدول پخش شبکه مستند قرار می‌گیرد، علاقه‌مندان می‌توانند این مستند را ساعت 17 از این شبکه تماشا کنند.

قاچاق اعضای انسان در ارتباطات اسرائیلی

«ارتباطات اسرائیلی» به قاچاق اعضای بدن توسط صهیونیست‌ها می‌پردازد. دزدی و قاچاق اعضا نه تنها فلسطینیان بلکه خود مردم سرزمین اشغالی را نیز بی‌نصیب نگذاشته است.

این مستند برای اولین بار تصاویری باورنکردنی از قاچاق اعضا در دل سرزمین‌های اشغالی را ارائه می‌کند.

ارتباطات اسرائیلی از سه‌شنبه تا جمعه هر روز ساعت 17 از شبکه مستند پخش می‌شود.

همچنین اولین قسمت از مجموعه که در سه قسمت آماده شده است امروز ساعت 17 و 30 دقیقه به مخاطبان ارائه می‌شود. دو قسمت دیگر این مجموعه تا روز پنجشنبه در همین ساعت به نمایش درمی‌آید.

«پرده آخر» با بازخوانی حوادث سال‌های آخر حکومت رژیم پهلوی توسط کار‌شناسان غربی و سیاستمداران خارجی که در سال‌های نزدیک به انقلاب در ایران حضور داشتند، به بخشی از عواملی که بوقوع انقلاب اسلامی در ایران منجر شد، می‌پردازد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر