jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۱۶۹۱۱ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۱:۲۸

مجموعه « ارتباطات اسرائیلی» که در چهار قسمت 30 دقیقه‌ای تولید شده است از امروز در جدول پخش شبکه مستند قرار می‌گیرد، علاقه‌مندان می‌توانند این مستند را ساعت 17 از این شبکه تماشا کنند.

قاچاق اعضای انسان در ارتباطات اسرائیلی

«ارتباطات اسرائیلی» به قاچاق اعضای بدن توسط صهیونیست‌ها می‌پردازد. دزدی و قاچاق اعضا نه تنها فلسطینیان بلکه خود مردم سرزمین اشغالی را نیز بی‌نصیب نگذاشته است.

این مستند برای اولین بار تصاویری باورنکردنی از قاچاق اعضا در دل سرزمین‌های اشغالی را ارائه می‌کند.

ارتباطات اسرائیلی از سه‌شنبه تا جمعه هر روز ساعت 17 از شبکه مستند پخش می‌شود.

همچنین اولین قسمت از مجموعه که در سه قسمت آماده شده است امروز ساعت 17 و 30 دقیقه به مخاطبان ارائه می‌شود. دو قسمت دیگر این مجموعه تا روز پنجشنبه در همین ساعت به نمایش درمی‌آید.

«پرده آخر» با بازخوانی حوادث سال‌های آخر حکومت رژیم پهلوی توسط کار‌شناسان غربی و سیاستمداران خارجی که در سال‌های نزدیک به انقلاب در ایران حضور داشتند، به بخشی از عواملی که بوقوع انقلاب اسلامی در ایران منجر شد، می‌پردازد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر