jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۸۵۸ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر با اشاره به مواضع شفاهی وزارت بهداشت در واگذاری دیالیز به هلال احمر گفت: در حال تهیه طرحی برای تقبل دیالیز کشور و ارائه آن به ریاست جمعیت هلال احمر هستیم.

رضا رئیس‌کرمی در گفت‌وگو با فارس با بیان این‌که وزارت بهداشت به صورت صحبت‌های شفاهی خبر از آمادگی خود در واگذاری دیالیز به هلال احمر داده است، افزود: ما در معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی مشغول تهیه طرحی هستیم تا آن را به رئیس جمعیت ارائه دهیم.معاون بهداشت، درمان و توانبخشی هلال احمر ادامه داد: در این طرح همه جوانب امر از تهیه دستگاه‌ها، فیلترها و خواسته‌های ما هم از جمعیت هلال احمر و هم وزارت بهداشت لحاظ می‌شود و سپس در مورد تقبل دیالیز تصمیم‌گیری می‌شود. وی با اشاره به افتتاح مرکز دیالیز سمنان اظهار کرد: مردم و بیماران نیاز به دستگاه‌های دیالیز در سراسر کشور دارند و با توجه به کمبودهایی که در این حوزه وجود دارد، استقبال خوبی از مرکز دیالیز سمنان شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر