jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۸۲۹ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

زن خیانتکار برای افشا نشدن رابطه پنهانی خود، نقشه قتل شوهرش را طراحی و اجرا کرد.

به گزارش جام‌جم، ساعت 4 بامداد 21 تیر امسال کارگرانی که برای کار به زمین کشاورزی در یکی از روستاهای اطراف شهرستان آق‌قلا رفته بودند، با جسد مرد جوانی کنار نهر روبه‌رو شدند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.

ماموران با حضور در محل دریافتند مرد ناشناس به دلیل اصابت جسم سخت به سرش جان باخته است. در تحقیقات محلی هویت مقتول شناسایی و تحقیق از همسر وی شروع شد.

این زن در اظهاراتش گفت: شب گذشته شوهرم برای انجام کاری خانه را ترک کرد و قرار بود زود به خانه بازگردد که خبری از او نشد تا این‌که امروز در تماس پلیس متوجه شدم شوهرم کشته شده است. او گوشی تلفن همراه و مقداری پول همراه داشت که پس از قتل سرقت شده است.

ماموران که متوجه تناقض‌گویی‌های همسر مقتول شده بودند، تحقیقات را روی او متمرکز کردند. همچنین خانه مقتول بازرسی و لکه‌های خون در اتاق خواب و روی فرش پیدا شد.

در این مرحله لکه‌های خون به آزمایشگاه پزشکی قانونی ارسال و معلوم شد لکه‌های خون متعلق به مقتول است.

با کشف این سرنخ، زن 24 ساله بازداشت شد.

متهم زن با اعتراف به این جنایت گفت: چندی پیش با مردی آشنا شدم و ارتباط پنهانی‌مان شکل گرفت. می‌ترسیدیم شوهرم متوجه این رابطه پنهانی شود، بنابراین به مرد مورد علاقه‌ام پیشنهاد کردم شوهرم را از سر راهمان برداریم که قبول کرد.

قرار شد شوهرم را زمانی که خوابیده به قتل برسانیم. شب حادثه پس از این‌که مطمئن شدم شوهرم به خواب عمیقی فرورفته است، با مرد مورد علاقه‌ام تماس گرفتم و او با میله آهنی که همراه داشت وارد خانه شد.

وی خاطرنشان کرد: او پس از ورود به اتاقی که شوهرم خوابیده بود، با میله آهنی ضربه‌های مرگباری به سر و صورت شوهرم زد. بعد با اطمینان از مرگ شوهرم جسد او را داخل خودرو گذاشتیم و در نزدیک نهر آبی کنار زمین کشاورزی، انداختیم.

با اعتراف تکان‌دهنده زن خیانتکار، مردی که همدستش بود، دستگیر و در بازجویی اولیه مدعی شد با زن جوان آشنایی نداشته و نمی‌داند چه کسی شوهر او را کشته است. اما در جریان تحقیقات پلیسی و پس از مواجهه حضوری با زن جوان وقتی متوجه شد او راز جنایت را فاش کرده است، بناچار زبان به اعتراف گشود و گفت شوهر زن جوان را برای فاش نشدن رابطه پنهانی‌شان با ضربه‌های میله آهنی در خواب کشته است.

سرهنگ علی امیریان، فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا در این باره به جام‌جم گفت: با اعترافات تکان‌دهنده این دو متهم برای آنها قرار قانونی صادر و قرار شد پس از پایان تحقیقات، متهمان صحنه قتل را بازسازی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر