jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۷۹۸ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به بازسازی یک میلیون و 600 هزار واحد مسکن روستایی در کشور گفت: روند مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها با اجرای این پروژه‌ها شروع شده است.

هادی درفشی در آیین معارفه مدیرکل جدید بنیاد مسکن استان اردبیل افزود: دولت به واحدهای مسکونی روستایی، 150 میلیون ریال تسهیلات ارزان قیمت با دو سال تنفس و بازپرداخت دوازده ساله اعطا می‌کند که باید این فرصت را به روستاییان معرفی و از آن در جهت تسریع اجرای پروژه‌های روستایی استفاده کنیم./ ایرنا

خطر انقراض 14گونه جانوری در خراسان‌جنوبی

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست خراسان‌جنوبی با اشاره به فهرست گونه‌های جانوری در حال انقراض استان، گفت: در حال حاضر ۱۴ گونه در فهرست سرخ قرار دارد.

پرویز آرامنش با بیان این که یوزپلنگ در شرایط حادتری قرار دارد گفت: برای جلوگیری از انقراض این گونه‌ها، مناطق دارای ارزش زیستگاهی با عنوان مناطق تحت مدیریت معرفی و ثبت شده است. / ایسنا

اصلاح باغات زیتون

مجری طرح توسعه کشت زیتون گفت: شش میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح اصلاح و بازسازی باغات زیتون اختصاص یافت.

محمدرضا ملک رودی با اشاره به این که عملکرد تولید در باغات قدیمی در سال 92 به دو تن در هکتار کاهش یافته بود، افزود: با اجرای طرح اصلاح و بازسازی باغات زیتون، عملکرد تولید در هر هکتار به پنج تا شش تن افزایش می‌یابد./ خبرگزاری صدا وسیما

رطوبت 85درصدی در آبادان

رطوبت 85 درصدی هوا، صبح دیروز شهرهای آبادان و خرمشهر را فراگرفت. رئیس اداره هواشناسی آبادان گفت: بیشترین میزان رطوبت نسبی در شهرستان‌های آبادان و خرمشهر 85 درصد و کمترین آن 11 درصد بوده است. ابراهیمیان علت شرجی شدن هوا را تقویت زبانه کم فشار زمین و انتقال رطوبت از خلیج فارس به استان خوزستان اعلام کرد ./ خبرگزاری صدا و سیما

تجهیز 7 روستای لرستان به پنل خورشیدی

معاون ‌شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: برق هفت روستای استان کرمانشاه به دلیل صعب‌العبور بودن با پنل خورشیدی تأمین می‌شود.

تیمور اکبری با اشاره به این که ۹۹درصد از روستاهای استان کرمانشاه تحت پوشش شرکت توزیع برق قرار دارد، افزود: هفت روستای شهرستان‌های پاوه، بیستون و صحنه به دلیل موقعیت حاشیه‌ای و کوهستانی که صعب‌العبور است ، از انرژی حاصل از پنل خورشیدی استفاده می‌کنند./ تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر