jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۱۶۶۶۶ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۰

خیلی پیش از آن‌که ساعت‌های هوشمند به این دنیا پا بگذارند، شرکت ژاپنی کاسیو ساعت‌هایی می‌ساخت که هم تقویم بود، هم آب و هوا را نشان می‌داد و هم در حساب و کتاب کمک می‌کرد. با این پیشینه واقعا تعجب دارد که چرا شرکت به این بزرگی هنوز وارد دنیای ساعت‌های هوشمند نشده است.

ساعت‌های کاسیو هم هوشمند می‌شود

خبر خوب این که طبق یک گزارش منتشرشده از سوی وال استریت ژورنال، این اتفاق خیلی زود و احتمالا اوایل سال آینده میلادی رخ خواهد داد البته برای آنهایی که منتظر دیدن شگفتی در فناوری‌های استفاده شده در این ساعت هستند، باید بگوییم زیاد امیدوار نباشند؛ زیرا طبق گزارش مذکور کاسیو اعلام کرده بیشتر تمرکزش را روی راحتی در استفاده و دوام ساعت‌های هوشمندش متمرکز خواهد کرد.

کازوهیرو کاشیو، رئیس جدید شرکت گفته هدف بیشتر تولید ساعتی است که براحتی نشکند، پوشیدنش راحت باشد و حس خوبی به کاربر بدهد. از نظر قیمت هم طبق گفته آقای کاشیو، ساعت‌های هوشمند کاسیو تقریبا هم‌قیمت با اپل اسپورت (349 دلار) خواهد بود.

این ساعت سال آینده و اواخر مارس (فروردین) در بازار آمریکا و ژاپن عرضه خواهد شد و مشتریان اصلی‌اش آقایانی خواهند بود که فعالیت‌های ورزشی خارج از خانه انجام می‌دهند.

(کلیک-ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر