jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۶۶۳۳ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۱

امروز در استان‌های ساحلی دریای خزر، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، فارس و زاگرس مرکزی بارندگی رخ خواهد داد. همچنین بارش باران در ارتفاعات تهران دور از انتظار نیست.

احتمال بارش باران در ارتفاعات تهران

براساس تحلیل آخرین اطلاعات و نقشه‌های هواشناسی در 2 روز آینده در استان‌های ساحلی دریای خزر و در بعد از ظهر و اوایل شهر در برخی نقاط شمال‌غرب، بخش‌های از استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، فارس و زاگرس مرکزی افزایش ابر و بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

شدت بارش در روز دوشنبه در استان گیلان بوده و دریای خزر در 2 روز آینده مواج است. روز چهارشنبه نیز بارش‌های پراکنده و خفیف در ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی پیش‌بینی می شود.

همچنین در 3 روز آینده در شرق و جنوب‌شرق به ویژه در منطقه زابل وزش باد همراه با گرد و خاک رخ خواهد داد. آسمان تهران امروز نیمه ابری است و ارتفاعات این استان شاهد رشد ابر با احتمال بارش پراکنده و گاهی وزش باد خواهد بود. همچنین دمای استان تهران امروز به 39 درجه سانتیگراد می‌رسد.

امروز اهواز با دمای 44 درجه سانتیگراد گرمترین مرکز استان کشور و شهرکرد با دمای 10 درجه سانتیگراد خنک‌ترین مرکز استان کشور است. ( فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانه‌نشینی عمومی بخش زیادی از مردم در ماه‌های اسفند و فروردین، به جز برخی موارد محدود سبب ایجاد چالش‌های روانی حادی در منازل ایرانیان نشد که این موضوع بار دیگر نقش و جایگاه بالای خانواده در فرهنگ اصیل مردم ما را ثابت کرد.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر