jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۴۷۴ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

اردوهای آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک با حضور 26 بازیکن آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری آریا، به فاصله ده روز پس از معرفی «درک باورمن» به عنوان سرمربی تیم ملی بسکتبال، برنامه‌ریزی اولیه برای آغاز اردوهای تمرینی این تیم انجام شد. بر این اساس تیم ملی بسکتبال که باید برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک آماده شود از روز جمعه تمرینات خود را زیر نظر این مربی آلمانی آغاز می‌کند.

به همین منظور 26 بازیکن از سوی مسئولان فدراسیون بسکتبال به شرکت در اولین اردوی تمرینی تیم ملی دعوت شده‌اند. که نکته جالب این فهرست حضور مهدی کامرانی است، بازیکنی که چندی قبل انتقادهای تندی را نسبت به فدراسیون، بازیکنان و باشگاه‌های انجام داده بود. اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی بسکتبال به قرار زیر است.

حامد حدادی، اصغر کاردوست، روزبه ارغوان، محمد ترابی و میثم میرزاییان، اوشین ساهاکیان، ارسلان کاظمی، آرمان زنگنه، محمد حسن‌زاده، محمد یوسف‌وند، صالح فروتن، صمد نیکخواه بهرامی، سعید داورپناه، محمد جمشیدی، محمد اوجاقی، حامد آفاق، بهنام یخچالی، جواد داوری، رسول مظفری، وحید دلیرزهان، یونس لاله‌زاده، مهدی کامرانی، آرن داودی، سجاد مشایخی، سعید اصلانی، حامد حسین‌زاده

مسابقات بسکتبال قهرمانی آسیا اول تا یازدهم مهرماه به میزبانی چین برگزار خواهد شد. تیم ملی بسکتبال در گروه اول این رقابت‌ها با تیم‌های ژاپن، مالزی و نماینده جنوب آسیا همگروه است. تیم نخست مسابقات بسکتبال قهرمانی مردان آسیا به طور مستقیم راهی المپیک 2016 برزیل خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر