jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۴۶۷ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی با اشاره به بالا بودن نرخ بی‌سوادی در شش استان سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی ‌ کرمان، کردستان، خراسان شمالی و لرستان گفت: استانداران این شش استان کارگروه‌هایی را تشکیل دادند و موظف شدند برنامه‌ بومی در قالب برنامه شتاب‌بخشی برای سوادآموزی را تهیه و اجرا کنند.

علی باقرزاده در گفت‌وگو با ایسنا توضیح داد: برای سوادآموزی افراد در همه مناطق شهری و روستایی متمرکز شدیم زیرا از یک‌سو روستاییان از ناحیه بی‌سوادی متحمل خسارت می‌شوند و به حاشیه رانده شده‌اند و از سوی دیگر در مناطق شهری که نیاز به رعایت مواردی همچون حقوق شهروندی و قانون است، توانمندی شهرنشینان باید در اولویت باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر