jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۶۳۶۹ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۵

زمین خوردن راکب موتورسیکلت بر روی آسفالت خیابان موجب مصدومیت وی و فرورفتن یکی از قطعات فلزی موتوسیکلت در شانه این موتورسوار شد.

فرو رفتن قطعه فلزی در شانه راکب موتورسیکلت + عکس

با تماس شهروندان با سامانه 125 بلافاصله ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، آتش نشانان ایستگاه 52 را ساعت 13:30 روز گذشته به تونل توحید اعزام کرد.

علی اکبر کشرلو، افسر آماده منطقه 5 عملیات آتش نشانی تهران در این باره گفت: به علت بی احتیاطی مرد 30 ساله ای در هدایت موتورسیکلت در داخل تونل توحید، ناگهان وی به همراه موتورسیکلت خود به شدت با زمین برخورد کرد و قسمتی از یک قطعه فلزی موتورسیکلت در داخل شانه وی فرو رفت.

وی افزود: آتش نشانان همزمان با ایمن سازی محل حادثه، بی درنگ با استفاده از ابزار ویژه برش، قطعه فلزی را بریده و این شخص را جهت انتقال به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.

این افسر آماده آتش نشانی علت وقوع این حادثه را از سوی کارشناسان راهنمایی و رانندگی در حال بررسی اعلام کرد.(پایگاه خبری 125)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یكتا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
بیچاره ه ه ه ه ه ه ه.خدا بهش كمك كنه.درد جسمی خیلی بده
۰
۰

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر