jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۸۱۶۲۰۲ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

همان طور که اپل وعده داده بود روز 9 تیر به‌روزرسانی 8.4 سیستم‌عامل iOS را با همراهی سرویس اپل موزیک ارائه کرد. البته در این نسخه شاهد تغییرات چندانی نبودیم؛ زیرا قرار است تا پیش از آمدن iOS9 این به‌روزرسانی‌ها فقط برای برطرف کردن باگ‌های موجود ارائه شود.

اپل موزیک حالا بخشی از این سیستم‌عامل شده است. همراه با این به‌روزرسانی موارد دیگری هم تغییر کرده‌است که از مهم ترین آنها می‌توان به بهبود عملکرد اپلیکیشن موسیقی اشاره کرد. این تغییر باعث شده این برنامه با سرویس اپل موزیک براحتی همگام شده و امکانات بهتری در اختیار کاربران قرار دهد.

از دیگر تغییرات این نسخه امکان اجرای کتاب‌های صوتی در برنامه iBook و اضافه شدن پشتیبانی از CarPlay است. تغییر دیگر ایجاد شده هم به رادیو استریمینگ اپل (Beats 1) مربوط می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر