jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۵۹۵۷ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۴۴

با تداوم محاصره شهر فلوجه از چند محور، ‌ده‌ها تکفیری داعش از این شهر گریختند و خطبای این گروه تروریستی از طریق بلندگوهای مساجد این شهر، درخواست کمک می‌کنند.

فرار تکفیری های داعش از شهر فلوجه

به نوشته پایگاه خبری «عراق القانون» این درخواست کمک از طریق بلندگوهای مساجد در فلوجه، نوعی اعلام شکست داعش در این شهر است.

«مکی العیثاوی» عضو شورای نجات فلوجه در این ‌باره گفت: ده‌ها تروریست داعش از روز جمعه، این شهر را ترک کرده‌اند. این در حالی است که شورای نجات فلوجه از پنجشنبه، بروشورهای را در محله‌های مختلف این شهر پخش کرده است و در آنها به مردم فلوجه درباره همکاری با داعش هشدار داده شده است.

به مردم فلوجه اعلام شده که از هرگونه حمایت از داعش دست بردارند و اگر دستهایشان هنوز به خون آلوده نشده، به خط ملی کشور بازگردند.

این در حالی است که جمعه (دیروز)، نزدیک به 150 عضو گروه تروریستی داعش متعهد شدند که در صورت ورود نیروهای امنیتی و مسلح عراق به شهر فلوجه، تسلیم شوند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر