jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۱۵۹۲۶ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۱

سامسونگ در حال کار روی نوع جدیدی از صفحات نمایش موبایل است که باز هم در آن تعداد پیکسل‌ها افزایش قابل توجهی پیدا کرده و به ساخت صفحه نمایش مخصوص تصاویر سه بعدی منجر می‌شود.

سامسونگ صفحه نمایش 11K می‌سازد

سامسونگ که پیش از این ساخت صفحات نمایش 4K و 8K را پشت سر گذاشته حالا قصد ساخت صفحه نمایشی با رزولوشن 11K و ۲۲۵۰ پیکسل بر اینچ را دارد.

ساخت این صفحات نمایش جدید بخشی از پروژه‌ای است که با سرمایه‌گذاری ۲۷ میلیون دلاری دولت کره جنوبی در سامسونگ و ۱۳ شرکت دیگر در حال پیگیری است و قرار است تا پنج سال آینده به نتیجه برسد.

این پروژه «EnDK» نام دارد و از ماه ژوئن شروع شده و قرار است نخستین نمونه اولیه از آن تا سال ۲۰۱۸ آماده شود.

احتمالا صفحه نمایش موبایل این پروژه تا سال ۲۰۱۹ آماده خواهد بود. این رزولوشن چهاربرابر صفحه نمایش فعلی «Quad-HD» شرکت سامسونگ است.

در همین حال سامسونگ گفته که این میزان پیکسل در صفحه نمایش همچنین اجازه افکت تصویری سه بعدی (بدون نیاز به عینک) را هم فراهم می‌کند.(آی تی ایران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر