jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۵۸۶۲ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۲

جام جم ورزشی: در تمام روزهای اخیر دیوید دخیا سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد در حال راضی کردن فن خال سرمربی تیم برای جدایی از این تیم و پیوستن به رئال مادرید بوده است.

دخیا بالاخره موافقت فن خال را جلب کرد

به گزارش جام جم ورزشی ، دیوید دخیا در تمرینات اخیر یونایتد بارها به طرف فن خال رفته و اصرار کرده که برای جدایی از این تیم و پیوستن به رئال مادرید با وی موافقت کند. در نهایت تلاش های دخیا روز گذشته جواب داد و این بازیکن رضایت شفاهی فن خال را جذب کرده است. بر اساس گزارش دیلی استار حالا با موافقت فن خال دخیا در آستانه رئال مادریدی شدن قرار گرفته است.

دخیا قرار است در رئال مادرید جانشین ایکر کاسیاس شود که می خواهد به پورتوی پرتغال برود.

دخیا در صورت انتقال به لالیگا با دریافت حقوق هفتگی 270 هزار پوندی گران ترین دروازه بان لالیگا خواهد شد.

با این وجود به نظر می رسد او تا زمان قرارداد نهایی باید با یونایتد تمرین کند و به همین جهت باید راهی تور آمریکایی این باشگاه در آمریکا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر