jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۵۵۵۲ ۱۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۱

باد و گرد و غبار در کشور ادامه دارد

گرمترین و خنک ترین استان های کشور

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز نیز باد و گرد و غبار در شرق و جنوب شرق کشور ادامه دارد، گفت: امروز اهواز با دمای 48 و شهرکرد با دمای 14 درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور هستند.

گرمترین و خنک ترین استان های کشور

امین‌حسین نقشینه در گفت‌وگو با فارس، در تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور گفت: امروز از بعد از ظهر تا اوایل شب در البرز مرکزی و شرقی افزایش ابر و بارش پراکنده رخ خواهد داد، فردا و پس فردا علاوه بر ارتفاعات البرز، ارتفاعات زاگرس مرکزی، جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شمال هرمزگان شاهد رگبار پراکنده و وزش باد خواهند بود.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: امروز شرق و جنوب شرق کشور باد و گرد و خاک خواهد داشت که در منطقه زابل تبدیل به طوفان گرد و خاک خواهد شد و در 3 روز آینده در غرب و جنوب غربی کشور نیز باد و گرد و خاک دور از انتظار نیست.

وی با بیان اینکه دمای تهران امروز به 39 درجه سانتی‌گراد می‌رسد گفت: امروز و فردا در بعد از ظهرها تهران شاهد رشد ابر و بارش خفیف در ارتفاعات خواهد بود.

نقشینه گفت: امروز اهواز با دمای 48 و شهرکرد با دمای 14 درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر