jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۵۵۲۸ ۱۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۵۰

شهروند 88 ساله عربستانی که از سوی جانشین یک وزیر کابینه سعودی مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، با دریافت 100 هزار ریال عربستان، از شکایت علیه وی صرف نظر کرد.

سیلی 100 میلیون تومانی معاون وزیر به پیرمرد عربستانی!

یک پیرمرد عربستانی با دریافت حدود یکصد میلیون تومان، رضایت داد که با جانشین یک وزیر عربستانی که هنگام مراجعه به وزارت‌خانه به وی سیلی زده بود، «صلح» کند و از شکایت خود صرف نظر نماید.

روزنامه سعودی الحیات، بدون ذکر نام این وزارتخانه نوشت: دادگاهی که برای جانشین این وزیر حکم تعزیر صادر کرده بود، با گرفتن 100 هزار ریال سعودی «غرامت»، حکم تعزیر این مقام بلند پایه را تغییر داد.

به نوشته الحیات، ماجرا از این قرار بود که پیرمرد 88 ساله ای چند ماه پیش، برای مطالبه حقوق خود در خصوص ضبط بی‌دلیل دارایی هایش به این وزارتخانه مراجعه کرد، اما جانشین وزیر به وی سیلی زد و او را از وزارتخانه بیرون انداخت.

پیرمرد که راهی جز شکایت از این مقام نمی دید، راهی دادگاه شد، اما در یکی از جلسات دادگاه با پادرمیانی یک مقام بلندپایه، شاکی راضی شد که با دریافت غرامت سنگین، از شکایت خود صرف نظر کند. (العالم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر