jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۸۱۵۵۱۳ ۱۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۴۱

معاون وزیر امور خارجه کشورمان گفت: همه مردم ایران توجه داشته باشند که در وین بازار گمانه زنی ها، شایعه سازی ها و حدس و گمان بسیار زیاد است و هر زمان که کار در مسیر صحیح خود به سرانجام برسد اعلام خواهد شد.

عراقچی: مردم به گمانه‌زنی‌ها توجه نکنند

سید عباس عراقچی از تلاش های خبرنگاران ایرانی مستقر در وین برای پوشش خبری لحظه ای مذاکرات هسته ای تقدیر و قدردانی کرد.

عضو ارشد مذاکره کننده هسته ای ایران در گفت و گو با خبرنگاران ایرانی تاکید کرد نکته ای که خوب است همه مردم ایران به آن توجه داشته باشند این است که در وین بازار گمانه زنی ها، شایعه سازی ها و حدس و گمان بسیار زیاد است.

عراقچی گفت: رسانه های مختلف از سراسر دنیا در اینجا حضور دارند و هرکدام داستانی را بالاخره شروع می‌کنند به پردازش کردن و برخی از آنها با اغراض خاص، برای جهت دادن به مذاکرات و ایجاد فضاهای روانی مورد نظر خودشان تلاش می کنند.

این عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران افزود: مردم شریف ایران نباید به این گونه گمانه‌زنی ها توجه ای نداشته باشند و انشالله هر موقع که کار در مسیر صحیح خودش به سرانجام رسید، اعلام خواهد شد.

وی تاکید کرد: بحث هایی که مطرح و جزییاتی که گفته می‌شود، بالای 90درصد آن صحت ندارد و برخی با اغراض خاصی به این خبرها دامن می‌زنند.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

 در شرایط ویژه و سخت علی‌القاعده دولت‌ها باید تحرک ویژه از خود نشان بدهند. چون در سایه تحرکات و فعالیت بیشتر و فوق‌العاده است که می‌توان بر مشکلات فائق آمد و در عرصه معضلات موجود گره‌گشایی کرد.دو عامل جلوی تحرک ویژه را می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد مسوولان و مدیران تحرک فوق‌العاده داشته باشند.یکی از این عوامل، تعلقات است.

سناریوهای احتمالی آمریکا برای ایران

سناریوهای احتمالی آمریکا برای ایران

مقامات سیاسی آمریکا حرف از مکانیسم ماشه می‌زنند و می‌گویند تحریم تسلیحاتی ایران باید ادامه پیدا کند. این در حالی است که آمریکا رسما از برجام خارج شد و دونالد ترامپ،رئیس جمهور آمریکا دستور اجرایی در این زمینه صادر کرد و این سند در سایت کاخ سفید وجود دارد.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر