jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۵۴۷۶ ۱۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۱۴

رییس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی خبر داد:

آمادگی پلیس برای تامین امنیت راهپیمایی روز قدس

رییس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی از آمادگی صد درصدی پلیس برای تامین نظم و امنیت راهپیمایی روز قدس خبر داد و افزود: تمهیدات لازم در زمینه مسائل امنیتی، انتظامی و ترافیکی توسط پلیس های تخصصی پیش بینی شده است.

آمادگی پلیس برای تامین امنیت راهپیمایی روز قدس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار محمد شرفی با اشاره به اینکه پلیس همه نقاط مراسم راهپیمایی را پوشش خواهد داد، افزود: در این روز برای طول مسیر راهپیمایی، محل قرائت قطعنامه و برنامه های پیرامون آن در سراسر کشور، تدابیر ویژه ای اتخاذ شده است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: روز قدس نمادی از وحدت و همبستگی ملل مسلمان در دفاع از حقوق ستمدیدگان و نیز روز انزجار از رژیم غاصب صهیونیسیتی است تا مردم دنیا توجه ویژه ای به موضوع قدس و اقدامات جنایتکارانه این رژیم داشته باشند.

سردار شرفی با بیان اینکه همزمان با ملت غیور ایران، پلیس با حضور پررنگ خود در این مراسم، ضمن ابراز همدردی با ملت مظلوم فلسطین، حمایت خود را از آنان اعلام خواهد کرد، از راهپیمایان روز جهانی قدس خواست با ماموران پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر