jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۱۵۴۳۹ ۱۸ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۳

نیویورک‌تایمز در مقاله‌ای به احساسات ضدآمریکایی ایرانیان پرداخته و گفته که این هفته در راهپیمایی ضداسرائیلی (روز قدس)، شعارهای ضدآمریکایی بلندتر شنیده خواهد شد.

شعارهای ضدآمریکایی در روز قدس بلندتر شنیده می‌شود

روزنامه نیویورک‌ تایمز در مقاله‌ای به مذاکرات حساس هسته‌ای میان ایران و 1+5 و احساسات مردم ایران نسبت به آمریکایی ها در روزهای اوج مذاکرات پرداخته است.

در ابتدای این گزارش آمده است: «شعار مرگ بر آمریکا و سوزاندن پرچم‌های این کشور، برای مردم تهران امری آشنا است؛ در حالی که ایران و ایالات متحده در شرف رسیدن به توافقی تاریخی هستند، در لحن مردم تفاوتی واضح ایجاد شده است.»

نیویورک تایمز این تفاوت واضح را اینگونه توصیف می‌کند: «صدای ضدیت با آمریکا، گوش‌خراش‌تر شده است.»

در ادامه می‌خوانیم: «بلندتر شدن صدای شعارهای تند را در نمایش ضداسرائیلی جمعه پیش‌رو خواهیم دید.»

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در کشورهای اسلامی بر اساس ابتکار امام راحل (ره)، نمایش احساسات ضدصهیونیستی و حمایت از مردم تحت ستم فلسطین است؛ این روز با نام روز جهانی قدس شناخته می‌شود.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر