jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۱۴۹۶۵   ۱۶ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رئیس کمیته امداد و مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با هدف اعطای تسهیلات اشتغالزایی به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش ایسنا، تفاهم‌نامه همکاری میان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و کمیته امداد امام خمینی(ره) به مبلغ 1400 میلیارد ریال جهت اعطای تسهیلات اشتغالزایی به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد مبادله شد براساس این تفاهم‌نامه مجریان طرح‌های اشتغال کمیته امداد با معرفی‌نامه از این نهاد تا سقف 150 میلیون ریال و یک ضامن معتبر می‌توانند از تسهیلات این بانک بهره‌مند شوند.

پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد دراین‌باره گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با ارائه تسهیلات ارزان‌قیمت می‌تواند سهم بسزایی در بهبود معیشت مددجویان و اشتغالزایی کشور داشته باشد.

وی با بیان این‌که در طول عمر با برکت کمیته امداد فعالیت‌های شایسته‌ای برای ارتقای معیشت و اقتصاد خانواده‌های تحت حمایت این نهاد صورت گرفته، افزود: آموزش، توانمندسازی و ایجاد اشتغال خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) به برنامه‌ریزی منسجم و خلاقانه‌تری نیاز دارد.

سیامک دولتی، مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نیز در مراسم امضای این تفاهم‌نامه اظهار کرد: توانمندسازی نیازمندان به‌منظور تامین مایحتاج ضروری زندگی ارتقای سلامت اجتماعی و کمک به اقشار کم‌درآمد در قالب ارائه طرح‌های تسهیلاتی قرض‌الحسنه و ارزان‌قیمت از اهداف این بانک به‌شمار می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر