jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۴۴۳۳   ۱۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۰

جام جم ورزشی: خاویر ماسکرانو بازیکن تیم ملی فوتبال آرژانتین یک رکورد منفی از خود در رقابت های کوپا آمریکا به جای گذاشت.

هت تریک ماسکرانو در ناکامی در کوپا آمریکا

به گزارش جام جم ورزشی ، خاویر ماسکرانو بازیکن تیم ملی فوتبال آرژانتین تنها بازیکنی در تاریخ رقابت های کوپا آمریکاست که سه مرتبه به فینال می رسد اما نمی تواند با تیم ملی کشورش جامی کسب کند. ماسکرانو حالا با این رکورد منفی می تواند به وارد کتاب رکوردهای گینس شود. او پیش از این در سال های 2004 و 2007 به فینال جام ملت های آمریکای جنوبی (کوپا آمریکا) رسیده بود اما هر دو بار با تیمش بازنده بیرون آمد. در نهایت او شب گذشته بار دیگر با تیم ملی کشور در فینال کوپا آمریکا بازی کرد اما باز هم شاهد شکست تیمش بود تا برای سومین بار ناکام به خانه برود.

به گزارش فوکس نیوز ، ستاره بارسلونا با اینکه برای سومین بار پیاپی ناکامی در فینال را تجربه می کند اما شب گذشته ابراز امیدواری کرد بالاخره بتواند با تیم ملی آرژانتین در جامی به قهرمانی برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر