jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۲۵۵۸   ۰۸ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۶

رقابت های شمشیربازی قهرمانی آسیا - سنگاپور

تیم اپه مردان و سابر بانوان یازدهم شدند

جام جم ورزشی: در جریان مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا تیم‌های اپه مردان و سابر بانوان به عنوان یازدهمی بسنده کردند.

تیم اپه مردان و سابر بانوان یازدهم شدند

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون شمشیربازی ،در چارچوب مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا تیم سابر بانوان کشورمان با ترکیب نجمه سازنچیان، فائزه رفیعی، پریماه برزگر و کیانا باقرزاده در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌ها برابر ویتنام با نتیجه 45 بر 28 شکست خورد.

در ادامه بانوان کشورمان برای کسب عناوین نهم تا دوازدهمی برابر چین تایپه به میدان رفتند و مقابل این تیم هم با نتیجه 45 بر 23 شکست خوردند. بانوان شمشیرباز ایران برای کسب عناوین یازدهمی و دوازدهمی برابر استرالیا 45 بر 27 به پیروزی رسیدند و با دستیابی به عنوان یازدهمی اسلحه سابر به کار خود در پیکارهای قهرمانی آسیا پایان دادند. در این بخش کره‌جنوبی، چین و ژاپن رده‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

تیم ملی شمشیربازی اسلحه اپه مردان کشورمان نیز با ترکیب محمد اسماعیلی، طاهر عاشوری، محمدعلی کیهانی و امیر خلفی در ابتدا با نتیجه 45 بر 42 مقابل استرالیا متحمل شکست شد تا در ادامه برای کسب عناوین نهم تا شانزدهم تلاش کند.

ملی‌پوشان کشورمان در ادامه برابر هند قرار گرفتند و با پیروزی 45 بر 30 برابر این تیم شانس خود را برای ایستادن در رده‌های نهم تا دوازدهم امتحان کردند. آنها در ابتدا با نتیجه 45 بر 35 مقابل هنگ‌کنگ پیروز شدند و با برتری 45 بر 31 برابر سنگاپور در رده یازدهم آسیا ایستادند.

در ادامه این مسابقات امروز (دوشنبه) تیم فلوره مردان و تیمی اپه بانوان برابر حریفان خود قرار خواهند گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر