jamejamonline
استانها عمومی کد خبر: ۸۱۲۵۴۴   ۰۸ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۰۵

مرد جوان که با انتشار عکس جنایتی در مازندران مدعی شده بود این قتل در بوشهر رخ داده، به دلیل ایجاد موجی از وحشت در شهر بازداشت شد.

بازداشت عامل انتشار شایعه جنایت هولناک در بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر در این باره به جام‌جم گفت: از هفته گذشته افرادی به انتشار خبر و عکسی دروغین در شبکه‌های مجازی اقدام کردند. این افراد با انتشار عکس جسد زنی مدعی شدند او پس از ربوده‌شدن، مورد تعرض قرار گرفته و پس از قتل، جسد او در سه‌راهی گورکات ـ عالیشهر رها شده است.

سردار حیدر عباس‌زاده یادآور شد: انتشار این شایعه باعث ایجاد موجی از وحشت میان اهالی شده بود؛ بنابراین کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی، تحقیقات را در این زمینه آغاز کردند. تا این که مشخص شد چنین جنایتی در بوشهر رخ نداده و این تصاویر به قتلی در استان مازندران تعلق دارد. با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. بنابراین رسیدگی به این پرونده و شناسایی فردی که عامل انتشار اینترنتی این مطالب و تصاویر غیرواقعی بود، در دستور کار پلیس فتای استان بوشهر قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: تحقیقات پلیس فتا در این ارتباط ادامه داشت تا این که ماموران به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد عامل انتشار این مطالب و عکس‌های دروغین در بوشهر مرد جوانی است. در ادامه متهم دستگیر و برای تحقیقات به پلیس فتا منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: تحقیقات از متهم اینترنتی نشان می‌داد او با انگیزه تفریح و سرگرمی به چنین کاری دست زده است. متهم علاوه بر این که خود را به دردسر انداخته، باعث ایجاد موجی از وحشت در شهر شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی،
مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

برای حذف موانع سرمایه گذاری در آذربایجان غربی، مدیرانی جسور و تحول گرا وارد کارزار خواهند شد ؟

" آذربایجان غربی به عنوان بستری مناسب برای سرمایه گذاری، یکی از امن ترین استان های کشور است " این شاید شاه بیت سخنرانی سال های اخیر مسئولان ملی و استانی در شمال غربی ترین استان کشور باشد .

رحلت عالم بلاد

رحلت عالم بلاد

دهه ۶۰ بود. واکسن فلج اطفال درست اثر نکرد. پاشنه‌های نوجوان روستایی به سختی به زمین می‌رسید.

نیازمندی ها