jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۱۲۳۵۶ ۰۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۰

24 و ۲۵ تیر ماه در تالار وحدت برگزار می شود

کنسرت ارکستر سمفونیک تهران با حضور نوازنده جهانی

ارکستر سمفونیک تهران به رهبری علی رهبری همراه با دالیبور کاروای نوازنده با سابقه ویولن کنسرتی را طی روزهای ۲۴ و ۲۵ تیر ماه در تالار وحدت برگزار می کند.

کنسرت ارکستر سمفونیک تهران با حضور نوازنده جهانی

در این کنسرت که در روزهای پایانی سومین هفته از تیر ماه اجرا خواهد شد «برامس کنسرتو برای ویولن» و «مندلسون، سمفونی ایتالیایی» برای علاقه مندان اجرا می شود.

در این کنسرت که ساعت ۲۱:۳۰ روزهای ۲۴ و ۲۵ تیر ماه برگزار می شود، دالیبور کاروای نوازنده چیره دست ویولن از به عنوان سولیست ویولن حضور خواهد داشت.

دالیبور کاروای نوازنده مطرح ویو لن متولد ۱۹۸۵ در اسلواکی و برنده چندین جایزه بین المللی است که از جمله آنها می توان به جایزه بزرگ «یورو ویژن» برای جوان ترین نوازندگان در برلین در سال ۲۰۰۲، جایزه بین المللی تیبور وارگا در سوئیس در سال ۲۰۰۳ و جایزه دیوید اویستراخ مسکو در سال ۲۰۰۸ اشاره کرد.

کاروای به عنوان سولیست با ارکسترهای مطرح و مهمی همکاری داشته است که از جمله آنها می توان به اجرای وی در سالن موسیکورین در وین و در سراسر اروپا، آمریکای جنوبی، آفریقای شمالی و آسیا اشاره کرد. وی در کنار کنسرت های کلاسیک بسیاری که روی صحنه برده است در اجراهای خیریه بسیاری برای سازمان ملل متحد شرکت کرده است.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر