jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۰۱۹۷   ۳۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۷

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

تمام ایران، پشت سر شیرمردان+تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز سی و یکم خرداد ماه را اینجا ببینید.

تمام ایران، پشت سر شیرمردان+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، مصاف دوباره ستاره های والیبال ایران با آمریکا تیتر نخست اکثر روزنامه های ورزشی امروز است. روزنامه ها با تیترهایی نظیر "حماسه دوم" و "تمام ایران، پشت سر شیرمردان" به استقبال این دیدار رفته اند. انتصاب مجدد پرویز مظلومی به عنوان سرمربی استقلال نیز دیگر تیتر مهم روزنامه های ورزشی امروز است. فاصله گرفتن مهدی طارمی از پرسپولیس، تمایل عمران زاده برای خداحافظی با فوتبال با پیراهن استقلال و حضور اکبر عبدی در فدراسیون ورزش های رزمی به عنوان مشاور دیگر اخبار مهم روزنامه های ورزشی امروز هستند.

تیترها و عناوین روزنامه های ورزشی امروز را اینجا ببینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر