jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۸۰۹۵۴۷   ۲۹ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۷

معاون وزیر خارجه روسیه از برگزاری نشست مشترک وزرای خارجه ایران و گروه ۱+۵ بین ۲۵ تا ۳۰ ژوئن(۴تا ۹ تیر) خبر داد و گفت:توافق هسته ای احتمالا تا قبل از ۳۰ ژوئن نهایی می‌شود.

توافق هسته ای احتمالا تا قبل از 9 تیر نهایی می‌شود

به گزارش اسپوتنیک، سرگئی ریابکوف با بیان اینکه توافق هسته‌ای احتمالا تا قبل از 30 ژوئن نهایی می‌شود، از برگزاری نشست مشترک وزرای خارجه ایران و گروه 1+5 بین 25 تا 30 ژوئن خبر داد.

مذاکره کننده ارشد روسیه افزود: مشکلات کمی در این دور از مذاکرات است بنابراین احتمال حصول توافق میان ایران و 1+5 تا 30 ژوئن وجود دارد.

به گفته معاون وزیر خارجه روسیه تاریخ دقیق دیدار وزیران خارجه امروز نهایی خواهد شد.

در حال حاضر مذاکرات هسته ای در سطح معاونان و کارشناسان در شهر وین اتریش در جریان است. این دور هشتمین دور از مذاکرات در راستای ادامه نگارش پیش نویس برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) است که از روز چهارشنبه و بین معاونان وزیر خارجه ایران و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا شروع شد. روز گذشته (پنج شنبه) نیز نشست سه جانبه معاونان ظریف، کری و موگرینی برگزار شد.

دهم تیرماه پایان ضرب الاجل تمدید هفت ماهه توافق ژنو است و آنگونه که معاون وزیر خارجه ایران گفت تیم ایرانی تا ١٠ تیر در وین خواهد بود و به مذاکرات برای نگارش برجام ادامه می دهد.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر