jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۶۷۱   ۲۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۷

جام جم ورزشی: نیمار در دومین بازی تیم ملی برزیل در کوپا آمریکا کارت زرد دریافت کرد.

نیمار ، نخستین فریبکار کوپا آمریکا +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، برزیل دو بر یک پرو را شکست داد که نیمار زننده گل نخست تیمش بود. او در این مسابقه به دلیل پاک کردن رد اسپری داور کارت زرد دریافت کرد و حالا مخالفان این بازیکن برزیلی که بیشتر آرژانتینی هستند می گویند فریبکاری عادت نیمار است. او پیش از این با دایو داوران را فریب می داد اما حالا با پاک کردن رد اسپری داور در هنگام زدن ضربه به توپ قصد چنین کاری را دارد. او حالا به عنوان نخستین فریبکار کوپا آمریکا شناخته می شود. اسپری مخصوص داور از جام جهانی 2014 در دنیای فوتبال مرسوم شد. پیش از نیمار ، داوید لوئیز هموطن او در پیراهن باشگاه پاری سن ژرمن چنین خطایی را انجام داده بود.

به گزارش مترو داوید لوئیز هم با پاک کردن اسپری مرتکب خطا شده بود اما این حرکت او از چشم داور دور ماند:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها