jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۶۷۱ ۲۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۷

جام جم ورزشی: نیمار در دومین بازی تیم ملی برزیل در کوپا آمریکا کارت زرد دریافت کرد.

نیمار ، نخستین فریبکار کوپا آمریکا +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، برزیل دو بر یک پرو را شکست داد که نیمار زننده گل نخست تیمش بود. او در این مسابقه به دلیل پاک کردن رد اسپری داور کارت زرد دریافت کرد و حالا مخالفان این بازیکن برزیلی که بیشتر آرژانتینی هستند می گویند فریبکاری عادت نیمار است. او پیش از این با دایو داوران را فریب می داد اما حالا با پاک کردن رد اسپری داور در هنگام زدن ضربه به توپ قصد چنین کاری را دارد. او حالا به عنوان نخستین فریبکار کوپا آمریکا شناخته می شود. اسپری مخصوص داور از جام جهانی 2014 در دنیای فوتبال مرسوم شد. پیش از نیمار ، داوید لوئیز هموطن او در پیراهن باشگاه پاری سن ژرمن چنین خطایی را انجام داده بود.

به گزارش مترو داوید لوئیز هم با پاک کردن اسپری مرتکب خطا شده بود اما این حرکت او از چشم داور دور ماند:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر