jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۶۱۲ ۲۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۵۴

شوک به بازار نقل و انتقالات

تکذیب جنجالی پیوستن یک ستاره به میلان

جام جم ورزشی: ستاره کلمبیایی در اقدامی تعجب برانگیز پیوستن خود به میلان ایتالیا را تکذیب کرد.

تکذیب جنجالی پیوستن یک ستاره به میلان

به گزارش جام جم ورزشی ، در روزهای اخیر صحبت از یک قرارداد بزرگ برای باشگاه میلان بود ، قراردادی که طی آن جکسون مارتینز ستاره کلمبیایی پورتو به باشگاه میلان پیوسته آن هم با یک قرارداد 35 میلیون یورویی. حالا پس از آن همه جار و جنجال جکسون می گوید من بازیکن میلان نیستم و هنوز با این باشگاه قرارداد امضا نکرده ام! مارتینز که از چلسی هم پیشنهاد دارد حرف هایی برعکس چند روز گذشته می زند. او تا همین چند روز پیش میلان را تیمی ایده آل و بزرگ معرفی می کرد اما اکنون می گوید هنوز اتفاقی نیفتاده است. گویا پیشنهاد باشگاه چلسی دراین تغییر عقیده جنجالی کارساز بوده است. باشگاه چلسی احتمالا با پیشنهاد مالی بسیار نجومی تری به طرف جکسون مارتینز آمده تا او کاملا پشیمان شود.

به گزارش سایت گل مارتینز بازوبند کاپیتانی پورتو را بر بازو می بست. او عملکرد بسیار خوبی در این تیم داشت و پیشنهادهایی از تیم های بزرگ اروپایی دارد. هر چند خود این بازیکن کلمبیایی می گوید که به میلان نپیوسته اما حتی برلوسکونی رئیس باشگاه میلان اعلام کرد که با او به توافق نهایی رسیده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر