jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۸۲۵۹   ۲۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۹

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال برزیل شب گذشته موفق شد پرو را در مرحله گروهی کوپا آمریکا دو بر یک از پیش رو بردارد.

نیمار: گام نخست را خوب برداشتیم

به گزارش جام جم ورزشی ، در این دیدار نیمار کاپیتان 23 ساله تیم ملی فوتبال برزیل گل نخست تیمش را به ثمر رساند. او در این مسابقه شش بار شوت کرد،پنج مرتبه دریبل زد،یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل هم داد تا ستاره تیمش باشد. وی پس از پایان این بازی اظهار داشت: برزیل اکنون نسبت به سال گذشته که در جام جهانی بازی کرد تغییر کرده است و با سبک دیگری بازی می کند. ما در نخستین مسابقه خود در کوپا آمریکا خیلی عملکرد خوبی داشتیم که این امیدوار کننده است.

به گزارش اکسپرس، نیمار در واکنش به تحسین یکی از خبرنگاران برزیلی و کلیدی خواندن وی در فوتبال برزیل گفت: هرگز اینگونه نیست، همه بازیکنان تیم ملی در ناکامی یا موفقیت تیم به صورت مسای سهم دارند، من یک بازیکن از مجموعه بازیکنان تیم ملی هستم و توانایی‌هایم هرگز بیشتر از سایرین نیست، در بارسلونا نیز همینطور است و تلاش می‌کنم که به وظیفه اصلی خودم عمل کنم. برزیل خوب شروع کرده و باید این راه را خوب به پایان برساند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها