jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۷۸۵۶   ۲۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۲۳:۰۴

جام جم ورزشی: دو اسطوره بزرگ دنیای فوتبال یک نهاد بسیار بزرگ ضد سرطان تشکیل می دهند.

اسطوره های فوتبال مقابل سرطان

به گزارش جام جم ورزشی ، زین الدین زیدان و روبرتو کارلوس دو اسطوره فرانسوی و برزیلی دنیای فوتبال که از برترین های تاریخ باشگاه رئال مادرید نیز محسوب می شوند می خواهند با مشارکت یکدیگر یک نهاد بسیار بزرگ مبارزه با سرطان افتتاح کنند که با کمک های مردمی به بیماران سرطانی کمک خواهد کرد.

به گزارش گاردین گزارش منتشر شده در روزنامه مارکا حاکی از این است که در ابتدا قرار بر کمک به همه بیماران مبتلا به سرطان بوده اما پیشنهاد زیدان برای تمرکز روی حوزه کودکان مورد پذیرش روبرتوکارلوس قرار گرفته است.

البته زیدان و کارلوس پیش از این نیز همواره حضوری ثابت در برنامه های خیریه داشته اند، از کمک به بیماران سرطانی گرفته تا کمک به کودکان نیازمند. برخی دیگر از ستاره های شهیر دنیای فوتبال نیز قرار است به این دو کمک کنند اما سردمداران اصلی این نهاد خود زیدان و کارلوس خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر