jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۸۰۷۸۳۵   ۲۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۳۳

14نماینده مجلس در تذکری به وزیر اطلاعات، خواستار ایستادگی و برخورد این وزارتخانه با جاسوس‌های بیگانه که دوتابعیتی هستند از جمله جیسون رضائیان، شدند.

تذکر ۱۴ نماینده به وزیر اطلاعات درباره جاسوس‌ها با پوشش ۲تابعیتی

در پایان نشست علنی امروز بهارستان، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی قرائت شد.

فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در تذکر کتبی به محمد فرهادی وزیر علوم، خواستار بررسی و برخورد با عوامل برداشتن اجباری حجاب برخی داوطلبان خانم در کنکور سراسری اخیر در یکی از استان‌ها شد.

۱۴ نماینده مجلس نیز در تذکر کتبی به سید محمود علوی وزیر اطلاعات بر مقاومت و ایستادگی این وزارتخانه و برخورد آن با جاسوس‌های بیگانه که به صورت دو تابعیتی ظاهر می‌شوند، از جمله جیسون رضائیان (تبعه آمریکایی)، تاکید کردند.

حسین امیری خامکانی نماینده زرند نیز در تذکر کتبی به علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خواستار تلاش بیشتر برای حل سریعتر مشکلات بازنشستگان صنعت فولاد شد.

زهره طبیب‌زاده نوری نماینده مردم تهران نیز در تذکر کتبی به محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار توضیح درباره علت واردات بی‌رویه میوه و جلوگیری از این مساله شد؛ احمد سالک کاشانی نماینده مردم اصفهان نیز در تذکر مشابه به نعمت‌زاده، بر ضرورت جلوگیری از واردات بی‌رویه گوشت قرمز و شیرخشک تاکید کرد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها