jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۷۴۲۲ ۲۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۰

جام جم ورزشی: نوشاد عالمیان به عنوان یکی از پنج عضو تیم منتخب تنیس روی میز آسیا برای حضور در مسابقات آسیا - اروپا در کشور چین معرفی شد.

نوشاد عالمیان در تیم منتخب تنیس روی میز آسیا

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز، این اولین‌بار است که یک ایرانی به عنوان عضو تیم منتخب بزرگسالان آسیا انتخاب می‌شود. این در حالی است که در رده‌بندی فعلی فدراسیون جهانی ۱۵ بازیکن از ۲۰ بازیکن برتر دنیا از قاره آسیا هستند که در میان آنان بازیکنانی از کشورهای کره‌جنوبی و سنگاپور نیز قرار دارند. با این وجود نام نوشاد عالمیان به عنوان نفر پنجم تیم منتخب آسیا ثبت شده است.

چهار عضو دیگر تیم منتخب تنیس روی میز آسیا به این شرح هستند:

۱- مالونگ قهرمان فعلی جهان از چین ۲- میزوتانی نفر پنجم جهان از ژاپن ۳- تانگ پنگ نفر یازدهم جهان از هنگ کنگ ۴- چان چی یوان نفر سیزدهم جهان از چین تایپه

تیم منتخب تنیس روی میز آسیا قرار است طی روزهای ۱۰ و ۱۱ مرداد ماه در مسابقات آسیا – اروپا که در کشور چین برگزار می‌شود با تیم منتخب اروپا به رقابت بپردازد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر