jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۷۴۲۲   ۲۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۱۰

جام جم ورزشی: نوشاد عالمیان به عنوان یکی از پنج عضو تیم منتخب تنیس روی میز آسیا برای حضور در مسابقات آسیا - اروپا در کشور چین معرفی شد.

نوشاد عالمیان در تیم منتخب تنیس روی میز آسیا

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز، این اولین‌بار است که یک ایرانی به عنوان عضو تیم منتخب بزرگسالان آسیا انتخاب می‌شود. این در حالی است که در رده‌بندی فعلی فدراسیون جهانی ۱۵ بازیکن از ۲۰ بازیکن برتر دنیا از قاره آسیا هستند که در میان آنان بازیکنانی از کشورهای کره‌جنوبی و سنگاپور نیز قرار دارند. با این وجود نام نوشاد عالمیان به عنوان نفر پنجم تیم منتخب آسیا ثبت شده است.

چهار عضو دیگر تیم منتخب تنیس روی میز آسیا به این شرح هستند:

۱- مالونگ قهرمان فعلی جهان از چین ۲- میزوتانی نفر پنجم جهان از ژاپن ۳- تانگ پنگ نفر یازدهم جهان از هنگ کنگ ۴- چان چی یوان نفر سیزدهم جهان از چین تایپه

تیم منتخب تنیس روی میز آسیا قرار است طی روزهای ۱۰ و ۱۱ مرداد ماه در مسابقات آسیا – اروپا که در کشور چین برگزار می‌شود با تیم منتخب اروپا به رقابت بپردازد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر