jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۷۳۷۹   ۲۳ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۹

جام جم ورزشی: مهدی طارمی تا پایان خرداد ماه فرصت دارد تا به پیشنهاد چهار و نیم میلیارد تومانی باشگاه القادسیه کویت پاسخ دهد.

هواداران منتظر پاسخ صریح مهدی طارمی

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین، پیشنهادی که باشگاه القادسیه کویت به مهدی طارمی داده حدود چهار و نیم میلیارد تومان است یعنی برای طارمی به اندازه پنج فصل فوتبال بازی کردن در لیگ برتر ایران. او با حضور در این باشگاه کویتی از لحاظ مالی پنج فصل جلو می افتد اما در عوض ممکن آینده خود را با خطراتی مواجه کند. نخست اینکه وی در حالی که هواداران پرسپولیس منتظر ماندن او هستند محبوبیت خود را بین آنها از دست می دهد. او در این فصل بسیار سعی کرد چهره مقبولی از خود نزد هواداران به جای بگذارد که بذل و بخشش قراردادش به خیریه بخشی از این تلاش هاست. از سویی او در حالی که می تواند به فوتبال اروپا هم برود با خطر حضور در فوتبال کویت و از دست دادن موقعیت های خوب قرار دارد.

به هر حال این ملی پوش آینده دار پرسپولیسی ها تا پایان خرداد ماه به پیشنهاد چهار ونیم میلیارد تومانی القادسیه پاسخ مثبت بدهد. او درنهایت چه تصیمی خواهد گرفت؟

سابقه حضور ایرانی های حاضر در لیگ کویت نشان می دهد آنها اگر با ناکامی مطلق روبرو نشده اند ولی آنچنان موفق هم نبوده اند. در واقع لیگ کویت نسبت به لیگ های سایر کشورهای حوزه خلیج فارس از جذابیت کمتری برخوردار است و در حال حاضر هرگز به پای لیگ ستارگان قطر و لیگ امارات نمی رسد. بر خلاف آنچه هم که گفته می شود این لیگ سکوی پرتاب به فوتبال اروپاست چنین نیست. با این اوصاف آینده طارمی تا حدودی با شک و شبهه مواجه شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر