jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۷۱۲۵   ۲۲ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۳

یحیی گل محمدی و علیرضا منصوریان که فصل موفقی را در تیم های ذوب آهن اصفهان و نفت تهران سپری کردند، به عنوان برترین مربیان فوتبال ایران انتخاب شدند.

گل محمدی و منصوریان بهترین مربیان فوتبال ایران شدند

کانون مربیان فوتبال ایران روز جمعه طی مراسمی در اراک، بهترین مربیان فوتبال کشور در بخش های مختلف را انتخاب کرد.

بر این اساس، یحیی گل محمدی که ذوب آهن اصفهان را با ارائه نمایشی تحسین برانگیز به قهرمانی جام حذفی رساند و در لیگ برتر بر سکوی چهارم ایستاد و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را برای این تیم کسب کرد، به عنوان مربی سال ایران انتخاب شد و جایزه خود را دریافت کرد.

علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران نیز که با این تیم مقام سوم لیگ برتر را کسب کرد و آن را به جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا رساند، به عنوان برترین مربی لیگ برتر معرفی شد.

حسین فرکی که همراه با سپاهان به عنوان نخست لیگ برتر رسید، نیز جایزه مربی ویژه را گرفت.

کوروش موسوی سرمربی فولاد نوین اهواز که تیمش را با اقتدار به لیگ برتر آورد، بهترین مربی لیگ یک شد.

همچنین سعید سپهوند سرمربی خیبر خرم آباد مربی برتر لیگ دسته دوم و جواد مقدسی سرمربی مقاومت تهران مربی برتر لیگ دسته سوم انتخاب شدند.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها