jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۰۵۹۷۷   ۱۸ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۵۵

سخنگوی شورای صنفی نمایش خبر داد:

تخفیف بلیت سینماها در ماه رمضان

سخنگوی شورای صنفی نمایش از مبلغ تخفیف بلیت سینماها در ماه مبارک رمضان خبر داد.

تخفیف بلیت سینماها در ماه رمضان

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره مبلغ تخفیف بلیت سالن های سینما در ماه مبارک رمضان گفت: در جلسه امروز دوشنبه هجدهم خرداد ماه شورای صنفی نمایش، مقرر شد تا در طول ایام ماه مبارک رمضان، سینماهای ممتاز ۲ هزار تومان و درجه یک به مبلغ یک هزار تومان به مخاطبان خود در همه روزهای هفته تخفیف دهند.

وی افزود: مبلغ تخفیف بلیت سینماها در شهرستان ها توسط اداره کل سینمای حرفه ای آن شهرستان تعیین می شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: قرارداد فیلم سینمایی «عصر یخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی نیز در گروه سینمایی استقلال بعد از «اسب سفید پادشاه» بسته شد. در حال حاضر تنها فیلم های «گینس» به کارگردانی محسن تنابنده و «عصر یخبندان» به کارگردانی مصطفی کیایی برای حضور در طرح رمضان اعلام آمادگی کرده اند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا سینماها در طول ماه مبارک رمضان مانند سال گذشته فیلم های منتخب خود را نمایش می دهند یا خیر، گفت: هنوز در این باره تصمیمی گرفته نشده است، اما فکر می کنم دو فیلمی که تا امروز اعلام آمادگی کرده اند بتوانند از فروش خوبی در این ماه برخوردار شوند، البته این امکان وجود دارد که تا هفته آینده به تعداد این فیلم ها افزوده شود.

فرجی افزود: ساعت کار سینماها در ماه مبارک رمضان براساس تصمیم نهایی سینمادار خواهد بود.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صدای گام دوم در «رادیو انقلاب»

صدای گام دوم در «رادیو انقلاب»

رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم تصریح می‌کنند: «انقلاب‌ اسلامی پس از نظام‌سازی، به رکود و خاموشی دچار نشده و نمی‌شود و میان جوشش انقلابی و نظم سیاسی و اجتماعی تضاد و ناسازگاری نمی‌بیند، بلکه از نظریه نظام انقلابی تا ابد دفاع می‌کند.»

کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

یک پیشرفت خیره‌کننده

یک پیشرفت خیره‌کننده

گمانم سال ۸۷ بود که گزارشی رفته‌بودیم درباره این‌که جایگاه کتاب در سبد خانوارها چقدر است؟ تیتر گزارش از آنهایی بود که به یاد می‌ماند؛ کباب یا کتاب؟ بعد هم قیمت کتاب را ( که آن زمان بسیار ارزان بود) قیاس کرده‌بودیم با خوراکی‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر