jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۵۸۳۴   ۱۸ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۵

جام جم ورزشی: لوئیس همیلتون قهرمان دور هفتم رقابت های فرمول یک در فصل جاری شد. او در صدر جدول برترین راننده های این فصل قرار دارد.

همیلتون باز هم قهرمان شد +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، دور هفتم فرمول یک در پیست مونترال کانادا برگزار شد.

در نهایت در پایان 70 دور نه چندان جذابی که با اتفاقاتی مانند ورود یک جانور به پیست، اشتباه منجر به پنجری و دود کردن رایکونن فنلاندی، حضور چیچاریتو، فوتبالیست مکزیکی رئال مادرید به دعوت تیم مک‌لارن و تصادف فتل آلمانی با هالکنبرگ همراه شد، لوئیس همیلتون چهارمین قهرمانی خود در فصل جاری را به دست آورد.

روزبرگ با اختلاف 2 ثانیه و 285 هزارم ثانیه در رده دوم ایستاد. پس از این دو راننده مرسدس، والتری بوتاس فنلاندی از تیم ویلیامز مرسدس با اختلاف 40 ثانیه و 666 هزارم ثانیه در رده سوم ایستادند.

بعد از پایان مرحله هفتم، همیلتون با 151 امتیاز به صدرنشینی‌اش جلوه زیباتری بخشید. نیکو روزبرگ با 134 و سباستین فتل، راننده آلمانی فراری با 108 امتیاز در رده‌های دوم و سوم ایستادند.

در بخش تیمی،مرسدس 285 امتیازی بالاتر از فراری 180 و ویلیامز مرسدس 104 امتیازی در رده اول قرار دارد.

(دیلی میل)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر