jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۸۰۴۹۵۳   ۱۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۹

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ از نهایی شدن گزارشات این کمیسیون در مورد زمین خواری و فساد در فوتبال در روز یکشنبه هفته آینده خبر داد.

یکشنبه؛گزارش نهایی کمیسیون اصل ۹۰ در مورد فساد در فوتبال

مصطفی افضلی‌فرد عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در خصوص دستور کار هفته آینده این کمیسیون اظهار داشت: قرار است اعضای هیئت رئیسه کمیسیون روز یکشنبه گزارش آماده شده در مورد زمین‌خواری را جمع‌بندی و نهایی کنند.

وی ادامه داد: همچنین اعضای هیئت رئیسه کمیسیون در روز یکشنبه تصمیم لازم برای جمع‌بندی و نهایی شدن گزارش فساد در فوتبال را اتخاذ می‌کنند.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر