jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۰۳۸۸۵   ۱۱ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۸

مرد معتاد که به خاطر مواد مخدر، آدم​کشی کرده بود، با رضایت اولیای‌ دم از مرگ نجات یافت.

نجات از چوبه دار با گذشت اولیای‌ دم

به گزارش جام‌جم، بهزاد سوم آبان سال 89 به علت اختلاف حساب بر سر مواد مخدر مردی به نام هوشنگ را به قتل رساند.

مرد جوان پس از دستگیری در شعبه 71 محاکمه و به قصاص محکوم شد. با گذشت پنج سال قاتل موفق به کسب رضایت اولیای دم شد و از مجازات قصاص نجات یافت.

بهزاد دیروز از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه قرار گرفت و در دفاع از خود گفت: هر وقت مواد می‌خواستم سراغ هوشنگ می‌رفتم و از او مواد می‌گرفتم. آخرین بار هم ده هزار تومان مواد گرفتم و قرار شد دو روز بعد پول آن را بدهم. روز جنایت در خانه مشغول مواد کشیدن بودم که هوشنگ تماس گرفت و طلبش را خواست. وقتی گفتم پول ندارم شروع به فحاشی کرد.

بعد هم مقابل خانه‌ام آمد و با داد و فریاد تهدیدم کرد. اول سعی کردم که او را آرام کند، اما فحاشی کرد. وقتی خواست با قمه حمله کند من هم چاقو کشیدم و به قلبش برخورد کرد و مجروح شد. بسرعت او را به بیمارستان منتقل کردم، اما پزشکان بعد از معاینه گفتند که فوت شده است.

وی ادامه داد: برای رضایت اولیای‌دم، خانواده‌ام هر چه داشتند فروختند و 150 میلیون تومان به آنها دادیم. حالا متوجه شدم موادمخدر زندگی‌ام را نابود کرد و از خداوند درخواست بخشش دارم.

قضات دادگاه پس از آخرین دفاعیات متهم، وارد شور شده و بهزاد را به پنج سال حبس محکوم کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر