جام جم ورزشی: استیون جرارد، کاپیتان لیورپول، نامه ای برای تشکر و تقدیر از هواداران این تیم در سایت باشگاه لیورپول منتشر کرد.
کد خبر: ۸۰۲۳۷۵
نامه استیون جرارد به هواداران لیورپول

جرارد مقابل استوک سیتی، آخرین حضورش برای لیورپول را تجربه کرد و موفق به گلزنی هم شد. او از سال 1998، در تیم اصلی لیورپول توپ می‌زند و افتخارات فراوانی را به همراه این تیم به دست آورده است. استیوی جی در تابستان راهی لوس آنجلس گلکسی می‌شود و برای خداحافظی با هواداران لیورپول، نامه‌ای منتشر کرد.
در این نامه آماده است:" خداحافظی کردن همیشه آسان نیست. لیورپول باشگاهی است که از وقتی 8 ساله بودم، نقش مهمی در زندگی من داشته و دلم برایش تنگ خواهد شد.آخرین دیدار در آنفیلد مقابل کریستال پالاس، برای من لحظاتی بسیار احساسی بود و سپس پس از آن، دیدار مقابل استوک سیتی. ولی من از حمایتی که از من شد، به وجد آمدم و قصد دارم از تک تکتان تشکر کنم. فوق العاده بود و همیشه در خاطرم خواهد ماند.نماینده ی این باشگاه بودن برای این مدت طولانی، افتخاری برای من است. وقتی بچه بودم، با توپ در هویتون رود بازی می‌کردم و همیشه آرزویم این بود که برای لیورپول به میدان بروم. رویایم برای پوشیدن آن پیراهن به حقیقت پیوست. هیچگاه فکر نمی‌کردم که بتوانم به 710 بازی برای لیورپول در 17 سال، نزدیک شوم. عاشق هر لحظه ی حضورم در پیراهن این تیم و مقابل بهترین هواداران دنیا بودم.دوران فوق‌العاده ای را با افتخاراتی فوق‌العاده و لحظاتی تلخ سپری کردم ولی در تمام این لحظات، شما از من حمایت کردید و هیچگاه این را فراموش نخواهم کرد. اینها برای من بسیار شیرین هستند زیرا با باشگاهی که از کودکی طرفدارش بودم به دست آمده است. همه ی ما این لحظات فوق‌العاده را با هم شریک بود ه ایم.
البته که بهترین لحظه ی فوتبال من، 10 سال پیش در استانبول رخ داد. آن شب، بهترین شب زندگی من بود، وقتی جام را بالای سر بردم، مفتخر ترین مرد روی زمین بودم. برای من، گرفتن آن جام برای شما خیلی مهم بود. هواداران نقش مهمی در کسب آن پیروزی و بازگشت مقابل میلان داشتند.هیچگاه فراموش نمی‌کنم که تشویق‌های شما، چطور نیمه اول کابوس وار را از خاطر ما پاک کرد. مردم همیشه از من راجع به فشار بازی کردن برای لیورپول می‌پرسدند ولی من هیچگاه با این دید به این موضوع نگاه نکردم. مسئولیت بزرگی بر دوش من بود و همیشه عاشق آن بودم. کاپیتان شما بودن برای من افتخار بزرگی بود. همیشه سعی کردم بیشترین تلاشم را برای تیم انجام دهم.
خیلی خوش شانس بودم که با بازیکنان و مربیان بزرگی که نقش مهمی در پیشرفتم داشتند، بازی کرده ام. به دستاوردم، از فداکاری و وفاداری ام به باشگاه افتخار می‌کنم. ولی بالاتر از هر چیز، این بود که به قدری خوش شانس بودم که برای مدتی طولانی ، مقابل شما هواداران بازی کردم. لیورپول خانه ی من است و من عاشق این شهر هستم ولی به نظر من، زمان فصل جدیدی از زندگی من فرا رسیده و خودم را برای رفتن به آمریکا آماده می‌کنم. می‌خواهم در اواخر فوتبالم، هر هفته بازی کنم و برای همین، منتظر چالش لیگ آمریکا به همراه لوس آنجلس گلکسی هستم.چند سالی در فوتبال حضور خواهم داشت ولی این پایان همکاری ام با لیورپول نیست. من همیشه طرفدار این تیم بوده ام و خواهم بود. امیدوارم روزی این فرصت را داشته باشم که به باشگاه برگردم. فکر می‌کنم می‌توانم در چندین پست به شما خدمت کنم ولی امروز تنها هدف من اینت است که از شما هواداران فوق‌العاده که در طول دو دهه، از من حمایت کردید تشکر کنم. شما به من کمک کردید که رویایم به حقیقت بپیوندد و خاطراتی برایم رقم زدید که با هیچ چیز عوض نخواهم کرد."

متشکرم.
استیون جرارد

(ورزش سه)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها