jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۲۳۳۲ ۰۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۲

جام جم ورزشی: تیم ملی والیبال بانوان کشورمان در بازی حساس خود در مسابقات قهرمانی آسیا با نتیجه 3 بر یک شکست خورد.

تیم ملی والیبال بانوان مغلوب ویتنام شد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل روابط عمومی فدراسیون والیبال، ملی پوشان ایران در این بازی بسیار حساس که می توانستند عنوان پنجم یا ششم قهرمانی آسیا را به دست آورند شروع خوبی داشتند اما در ست های دوم و سوم مقهور قدرت حریف شده و با بالا رفتن اشتباهات فردی و دریافت های ضعیف 3 بر یک شکست خوردند.
ملی پوشان کشورمان با ترکیب شبنم علیخانی, مهسا صابری, مائده برهانی, مهسا کدخدا, نگار کیانی, فرنوش شیخی و شکوفه صفری وارد زمین بازی شد و در ست اول با جنگندگی زیاد و دریافت خوب با نتیجه 25-18 پیروز شدند. در ست دوم تیم ویتنام با سرعت و حملات زیاد و استفاده از اشتباهات فردی بازیکنان کشورمان نتیجه 25-18 را به نفع خود ثبت کردند. ست سوم با امتیاز پایاپای بازیکنان کشورمان پیش رفت اما به دلیل حساسیت بالای بازی و قدرت و دریافتهای خوب حریف این ست نیز با نتیجه 25-22 به سود ویتنام به پایان رسید. ست چهارم برای ایران اهمیت زیادی داشت اما گویی نمایندگان کشورمان جنگندگی ست اول را نداشتند. در این ست دریافتهای ضعیف نتیجه را 25-18 به سود ویتنام تمام کرد.
تیم ملی والیبال بانوان ایران با شکست برابر ویتنام شانس خود برای صعود چند پله ای و قرار گرفتن در رده پنجم یا ششمی را از دست داد و باید برای کسب عنوان هفتمی فردا برابر بازنده بازی ژاپن-قزاقستان قرار گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر