سهمیه بنزین تاکسی‌ها امشب می‌سوزد

خرید و فروش بنزین هفتصد تومانی در حاشیه جایگاه‌ها

یک مقام مسئول با بیان اینکه سهمیه بنزین هفتصد تومانی تاکسی‌ها امشب می‌سوزد از خرید و فروش گسترده سهمیه‌های بنزین هفتصد تومانی در حاشیه جایگاه های سوخت توسط رانندگان تاکسی خبر داد.
کد خبر: ۸۰۱۹۶۰
خرید و فروش بنزین هفتصد تومانی در حاشیه جایگاه‌ها

ناصر رئیسی فر با بیان اینکه تا ساعت ۲۴ امشب سهمیه بنزین هفتصد تومانی تمامی تاکسی ها، خودروهای عمومی، وانت بارها و آژانس های تاکسی می سوزد، گفت: از ساعت ۲۴ امشب طرح یکسان سازی قیمت بنزین در کل کشور اجرا می شود.

رئیس انجمن کارفرمایی جایگاهداران سوخت کشور با اعلام اینکه کل سهمیه باقی مانده خودروهای عمومی در کنار سهمیه واریز شده برای خرداد ماه هم تا ساعت ۲۴ امشب می سوزد، افزود: مسئولان شرکت ملی پالایشی و پخش فرآورده های نفتی کوچکترین اطلاع رسانی به جایگاهداران سوخت سراسر کشور نکرده اند.

این مقام مسئول همچنین با اشاره به رونق بازار خرید و فروش کارت سوخت و سهمیه های بنزین در حاشیه جایگاه ها، گفت: در طول ۲۴ ساعت گذشته صف‌های طولانی در پیش روی جایگاه‌های بنزین به وجود آمده که علت اصلی هجوم رانندگان تاکسی و خودروهای عمومی به جایگاه‌ها، خالی کردن کارت‌های بنزین از سهمیه‌های هفتصد تومانی است.

رئیسی فر با بیان اینکه هر تاکسی می تواند در طول شبانه روز ۱۸۰ لیتر بنزین خریداری کند، افزود: اکثر رانندگان تاکسی در حاشیه جایگاه‌های سوخت اقدام به فروش سهمیه‌های هفتصد تومانی خود به مردم می کنند.(مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها