jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۹۹۰۵۸   ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۲:۳۶

جام جم ورزشی: یک مربی فوتبال به اتهام اخاذی و رفتارهای خلاف اخلاق دریکی از مدارس فوتبال تهران، از سوی کمیته اخلاق به محرومیت مادام العمر از حضور در فوتبال ایران محکوم شد.

محرومیت مادام العمر یک مربی از حضور در فوتبال ایران

علی اکبر محمدزاده رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال روز دوشنبه این خبر را اعلام کرد و افزود: کمیته اخلاق امسال را، سال رسیدگی و برخورد جدی با متخلفین در فوتبال قرار داده است.

این مقام مسئول در فدراسیون فوتبال اضافه کرد: پرونده ای در ارتباط با اخاذی و رفتارهای خلاف اخلاق یک مربی با نونهالان در یکی از مدارس فوتبال تهران به کمیته اخلاق واصل شد که پس از انجام بررسی های لازم و براساس اسناد ومدارک موجود در پرونده، کمیته اخلاق رای به محرومیت همیشگی این مربی از فوتبال کشور داد.

محمد زاده در پاسخ به این سئوال که این مدرسه فوتبال به کدام از باشگاه ها مربوط بوده است، گفت: این مدرسه یا آکادمی فوتبال، مربوط به یکی از تیم های بخش خصوصی در تهران بوده که ثبت هم شده است البته باشگاه یاد شده زیاد معروف نیست.

رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سئوال که مربی محکوم شده آیا از افراد نام آشنای فوتبال ایران است یا خیر؟ افزود: این فرد خیلی نام آشنا نیست اما به دلیل نوع رفتارش، کمیته اخلاق رای به محرومیت همیشگی از حضور در فوتبال ایران داد.

در ماههای اخیر گزارش های مختلفی در باره تخلفات در مدارس فوتبال منتشر شده و مسوولان ورزش کشور نیز از فدراسیون فوتبال ونهادهای نظارتی خواسته اند تا نظارت خود را بر این مدارس افزایش دهند.(ساعت 24)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها