jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۷۹۸۳۳۲   ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۴۷

این روز‌ها فیلم بمبئی ولوت ساخته آنوراگ کاشیاب و با نقش آفرینی رانبیر کاپور، آنوشکا شارما و کرن جوهر روی پرده است. فیلمی که به سال‌های شکل گیری صنعت سینمای هند در شهر مومبای می‌پردازد.

ازدواج دو ستاره جوان و مشهور سینمای هند

رانبیر کاپور ستاره این فیلم در یکی از جلسات پرسش و پاسخ با خبرنگاران به طور رسمی اعلام کرد که قراراست با کاترینا کیف (ستاره فیلم‌های انفجار۳، مادامی که زنده‌ام) ازدواج کند اما مراسم سال آینده به دلیل تعهدات کاری نخواهد بود.

رانبیر کاپور که نوه پسری راج کاپور و دانش آموخته بازیگری از موسسه لی استراسبرگ است یکی از بازیگران جوان و موفق این سال‌های سینمای هند و کاترینا کیف که از مادری انگلیسی و پدری هندی است از مردمی‌ترین بازیگران زن سینمای هند است. البته نقش آفرینی‌های کاترینا چندان مورد تایید منتقدان نیست اما مردم هند او را بسیار دوست دارند. او در حال حاضر به دلیل قراردادی که با کمپانی اورئال فرانسه دارد در جشنواره بین اللملی کن حضور دارد. (کافه سینما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر