jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۷۹۸۳۳۲ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۴۷

این روز‌ها فیلم بمبئی ولوت ساخته آنوراگ کاشیاب و با نقش آفرینی رانبیر کاپور، آنوشکا شارما و کرن جوهر روی پرده است. فیلمی که به سال‌های شکل گیری صنعت سینمای هند در شهر مومبای می‌پردازد.

ازدواج دو ستاره جوان و مشهور سینمای هند

رانبیر کاپور ستاره این فیلم در یکی از جلسات پرسش و پاسخ با خبرنگاران به طور رسمی اعلام کرد که قراراست با کاترینا کیف (ستاره فیلم‌های انفجار۳، مادامی که زنده‌ام) ازدواج کند اما مراسم سال آینده به دلیل تعهدات کاری نخواهد بود.

رانبیر کاپور که نوه پسری راج کاپور و دانش آموخته بازیگری از موسسه لی استراسبرگ است یکی از بازیگران جوان و موفق این سال‌های سینمای هند و کاترینا کیف که از مادری انگلیسی و پدری هندی است از مردمی‌ترین بازیگران زن سینمای هند است. البته نقش آفرینی‌های کاترینا چندان مورد تایید منتقدان نیست اما مردم هند او را بسیار دوست دارند. او در حال حاضر به دلیل قراردادی که با کمپانی اورئال فرانسه دارد در جشنواره بین اللملی کن حضور دارد. (کافه سینما)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر