jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۷۹۸۳۱۵ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۱۰

منابع خبری از ادعای تغییر موضع صهیونیست‌ها نسبت به توافق هسته‌ای ایران خبر دادند. سران این رژیم در قبال تغییر موضع خود درخواست دریافت مزایای گسترده از جمله کمک مالی و سلاح پیشرفته از آمریکا کرده اند.

تغییر موضع رژیم صهیونیستی در باره توافق هسته‌ای

به گزارش روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت، ارزیابی‎های اخیر منابعی در وزارت امور خارجه اسرائیل، جامعه اطلاعاتی و کمیته روابط عمومی آمریکا و رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد کنگره آمریکا قادر نیست مانع توافق هسته‌ای با ایران شود و به این ترتیب تل‌آویو باید موضع خود را در این زمینه تغییر دهد.

در این گزارش این‌گونه ادعا شده است: «برخی مقامات رژیم صهیونیستی اکنون متوجه شده‌اند به جای ادامه دادن به مبارزه‌ای نافرجام باید مسیر دیگری را در پیش گرفت مسیری که تضمین کننده منافع تل‎آویو باشد این به معنای دریافت غرامت از آمریکا به صورت سلاح‌های گران‎قیمت یا کمک‌های دیگر است.»

این منبع خبری در ادعایی اعلام کرد، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، با دو راه حل روبه‌رو است: ادامه مقابله با این توافق یا پذیرش توافق به ازای درخواست دریافت مزایای گسترده‌ای از جانب آمریکا.

یک مقام ارشد رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با یدیعوت آحارونوت مدعی شد: «کاخ سفید برای آرام کردن اسرائیلی‌ها در این برهه حاضر به پرداخت هزینه‌ای سنگین است. ما شگفت زده شده‌ایم که اسرائیلی‌ها تاکنون چنین درخواستی را مطرح نکرده‌اند.»(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر