jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۹۷۶۳۸   ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۸

جام جم ورزشی: مانی پاکیائو پس از شکست در نبرد قرن مقابل فلوید می ودر بوکسور آمریکایی به کشورش فیلیپین بازگشت.

بازنده نبرد قرن نمی خواهد رییس جمهور باشد

به گزارش جام جم ورزشی ، پاکیائو به همراه خانواده اش در میان استقبال باشکوه مردمش به فیلیپین بازگشت. جمعیت بسیار زیادی برای استقبال از او به فرودگاه آمده بودند. پس از مسابقه نبرد قرن مشخص شد مانی پاکیائو با یک مصدومیت دردناک در این مسابقه شرکت کرده است. وی مصدومیت خود را پنهان کرد تا بتواند در نبرد 300 میلیون دلاری شرکت کند، نبردی که عاقبت در آن بازنده شد اما با وجود شکست 130 میلیون دلار درآمد کسب کرد. پاکیائو بعد از مسابقه اظهار داشت که او انتظار داشته برنده مسابقه اعلام شود اما داوران به ناحق دست می ودر را به عنوان برنده بالا بردند. او روز گذشته به کشورش فیلیپین برگشت. این اتفاق در حالی افتاد که پاکیائو چهار روز پیش شانه مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرده بود. او بلافاصله پس از ورود به مانیل پایتخت فیلیپین در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد. بوکسور مشهور فیلیپینی دراین کنفرانس تاکید کرد فعلا به بهبودی فکر می کند و یک سال دیگر دوباره به دنیای رقابتهای بوکس برمی گردد.

همچنین اخبار متعددی درباره احتمال کاندید شدن پاکیائو برای ریاست جمهوری در فیلیپین شنیده می شد. پاکیائو این خبر را نیز تکذیب کرد و اظهار داشت هرگز رییس جمهور کشورش نمی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها