jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۹۷۶۳۷   ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۷

جام جم ورزشی: علی دایی ستاره سرشناس فوتبال ملی ایران بار دیگر از کارلوس کی روش حمایت کرد. او می گوید سرمربی تیم ملی یک لمپن نیست. شخصیتی حرفه ای دارد و سعی می کند حرفه ای عمل کند.

حمایت تمام قد علی دایی از کارلوس کی روش

به گزارش جام جم ورزشی ، آقای گل جهان امروز در گفت و گو با روزنامه خبر ورزشی حرف های جالبی می زند. علی دایی سرمربی ابتدای فصل پرسپولیس که هنوز بسیاری از منتقدان این تیم می گویند نتایج بد تیم در این فصل ناشی از یارگیری بد اوست می گوید:«به مرور زمان خیلی ها فهمیدند چه کسانی به این تیم خیانت کردند و چرا آن اتفاقات افتاد. من تمایلی به حرف زدن در این باره ندارم . آنها را به خدا واگذار می کنم.»

دایی برای پرسپولیس در دربی آرزوی پیروزی دارد و فینال مورد علاقه اش برای لیگ قهرمانان اروپا را هم فینالی می داند که در آن بارسا بتواند حریفش را شکست دهد. دایی اما یک دلیل دیگر هم برای سخن گفتن دارد ، بحث تیم ملی و این دعواهایی که از پی هم به راه می افتد. او که در یکساله گذشته همواره کنار کارلوس کروش بوده و از حامیان مربی پرتغالی و به تازگی دوست صمیمی اش یعنی افشین پیروانی هم به کادرفنی تیم ملی اضافه شده است ، می گوید:«این انتقادها را قبول ندارم. کارلوس کروش یک مربی حرفه ای است. به کار بردن واژه لمپن برای یک مربی حرفه ای مثل او درست نیست. او از لحاظ فنی از همه بالاتر است و مربی تیمی مثل رئال مادرید بوده.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها