Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی مجلس کد خبر: ۷۹۶۴۸۹ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۵

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از نامه کمیسیون به رئیس مجلس درخصوص ابهامات طرح نظام رتبه‌بندی معلمان خبر داد.

نامه کمیسیون آموزش به لاریجانی درباره ابهامات طرح رتبه‌بندی

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح نحوه انتصاب افراد در مشاغل حساس که قصد داشت با پیشنهادی درخصوص این طرح مخالفت کند گریزی به مشکلات فرهنگیان زد و گفت: نمایندگان در هفته معلم در حوزه‌های انتخابیه حضور داشتند و درد دل فرهنگیان را شنیدند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خطاب به لاریجانی ادامه داد: کمیسیون آموزش به شما نامه‌ای نوشت و توضیحاتی در مورد مشکلاتی که طرح دولت برای فرهنگیان ایجاد می‌کند تشریح کرد.

وی تاکید کرد: افزایش ۱۳۵۰ میلیارد تومانی اعتبارات حقوق فرهنگیان در قالب طرح رتبه‌بندی ابهامات اساسی دارد و نمایندگان خواستار افزایش پایه حقوق فرهنگیان هستند.

کوچکی‌نژاد از لاریجانی درخواست کرد با تشکیل کمیته ویژه مشکلات فرهنگیان و نظام رتبه‌بندی را پیگیری کند و گفت: باید بررسی شود که دولت چه طرحی دارد. ما به عنوان اعضای کمیسیون آموزش نمی‌دانیم دولت چه پیشنهادی در این خصوص دارد.

وی گفت: در بسیاری از مسائل مهم کشور کمیته و کمیسیون ویژه تشکیل می‌شود، باید برای حل این مشکل نیز کمیسیون ویژه تشکیل شود.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر