عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از نامه کمیسیون به رئیس مجلس درخصوص ابهامات طرح نظام رتبه‌بندی معلمان خبر داد.
کد خبر: ۷۹۶۴۸۹
نامه کمیسیون آموزش به لاریجانی درباره ابهامات طرح رتبه‌بندی

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح نحوه انتصاب افراد در مشاغل حساس که قصد داشت با پیشنهادی درخصوص این طرح مخالفت کند گریزی به مشکلات فرهنگیان زد و گفت: نمایندگان در هفته معلم در حوزه‌های انتخابیه حضور داشتند و درد دل فرهنگیان را شنیدند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خطاب به لاریجانی ادامه داد: کمیسیون آموزش به شما نامه‌ای نوشت و توضیحاتی در مورد مشکلاتی که طرح دولت برای فرهنگیان ایجاد می‌کند تشریح کرد.

وی تاکید کرد: افزایش ۱۳۵۰ میلیارد تومانی اعتبارات حقوق فرهنگیان در قالب طرح رتبه‌بندی ابهامات اساسی دارد و نمایندگان خواستار افزایش پایه حقوق فرهنگیان هستند.

کوچکی‌نژاد از لاریجانی درخواست کرد با تشکیل کمیته ویژه مشکلات فرهنگیان و نظام رتبه‌بندی را پیگیری کند و گفت: باید بررسی شود که دولت چه طرحی دارد. ما به عنوان اعضای کمیسیون آموزش نمی‌دانیم دولت چه پیشنهادی در این خصوص دارد.

وی گفت: در بسیاری از مسائل مهم کشور کمیته و کمیسیون ویژه تشکیل می‌شود، باید برای حل این مشکل نیز کمیسیون ویژه تشکیل شود.(مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها