jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۹۶۴۸۲   ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۴

جاعلان خلافی ، قربانیان خود را در مقابل ستادهای ترخیص شکار می کردند.

کلاهبرداری 2 جاعل از رانندگان متخلف

به گزارش جام‌جم، سردار سیدتیمور حسینی در این باره گفت: چند روز پیش با شکایت یکی از شهروندان در بازرسی فرماندهی تهران مشخص شد، فردی برای صفر کردن میزان خلافی او، مبلغی دریافت کرده، اما هنوز مبلغ خلافی صفر نشده است. بر اساس گفته شاکی، مبلغ خلافی او بالا بوده و در ستاد ترخیص با 2 نفر آشنا شده که قرار بوده در برابر دریافت 20 تا 25 درصد مبلغ خلافی، آن را صفر کند. این افراد پس از گرفتن پول متواری شده بودند.

رئیس پلیس راهور تهران با بیان این‌که شگرد این متهمان، جعل برگه خلافی بوده، خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات و پس از شناسایی و دستگیری متهمان مشخص شد که این 2 نفر از سادگی صاحبان خودرو و غفلت آنان سوءاستفاده کرده و اقدام به جعل برگه خلافی می‌کردند. تحقیقات نشان می‌داد این 2 نفر مقابل هیات ترخیص و سایر واحدهای ترخیص می‌ایستادند و با افرادی که برای خلافی خودروی خود مراجعه می‌کردند، سر صحبت را باز ‌کرده و زمانی که متوجه خلافی بالای آنان می‌شدند، به آنها پیشنهاد می‌کردند مبلغ خلافی آنها را صفر کنند و به این ترتیب توانسته بودند طی دو هفته گذشته افرادی را به دام بیندازند.

حسینی ادامه داد: تاکنون 13 نفر از متهمان شکایت کرده‌اند. تحقیقات تکمیلی از متهمان این پرونده که 15میلیون تومان کلاهبرداری کرده‌اند، ادامه دارد. افرادی که در دام این دو کلاهبردار گرفتار شده‌اند، می‌توانند با حضور در دادسرای ناحیه 10 یا مرکز پلیس تهران از متهمان شکایت کرده و پرونده‌هایشان را پیگیری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها