jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۹۵۱۴۲   ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۹:۵۰

جام جم ورزشی: رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: حکم کمیته اخلاق مبنی بر محرومیت 9 ماهه خانزاده هفته آینده به وی ابلاغ می شود.

محرومیت 9 ماهه خانزاده هفته آینده ابلاغ می شود

علی اکبر محمدزاده در پاسخ به این سئوال که آیا خانزاده بازیکن پرسپولیس به حکم کمیته اخلاق اعتراض کرده است یا خیر اظهارکرد: هنوز حکم صادره به او ابلاغ نشده است و هفته آینده ابلاغ خواهد شد.

به گفته این مقام مسئول در فدراسیون فوتبال، رای کمیته اخلاق هنوز به امضای دبیرکل فدراسیون فوتبال نرسیده است.

محمدرضا خانزاده و سوشا مکانی به خاطر رفتار زشتی که در دیدار پرسپولیس برابر لخویا با هواداران این تیم داشتند از سوی کمیته اخلاق به ترتیب به 9 ماه محرومیت از حضور در فوتبال ایران و 3 جلسه محرومیت تعلیقی به همراه 5 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند.

محمدزاده درباره پرونده باشگاه راه آهن نیز گفت: از یکی از پیشکسوتان فوتبال خواسته بودیم در رابطه با قراردادهای 12 هزار تومانی باشگاه راه آهن با تعدادی از بازیکنان، اطلاعات را جمع آوری کند و در اختیار کمیته قرار دهد.

رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال افزود: این پیشکسوت فوتبال به زودی گزارش خود را در خصوص پرونده باشگاه راه اهن به کمیته اخلاق ارایه خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد:پس از استماع دفاعیات متهمان، در نامه ای از سازمان لیگ خواستیم، مستندات و مدارک خود را ارایه کند اما تا کنون پاسخی دریافت نشده است.

محمدزاده در پاسخ به این سئوال که تا چه زمانی منتظر پاسخ سازمان لیگ خواهند بود ، گفت: ما منتظر سازمان لیگ نمی مانیم و کار خود را انجام می دهیم.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر